Majorka pobedila Viljareal, preokreti oba Atletika (VIDEO)

0

Majorka je 16. na tabeli španskog prvenstva sa 14 bodova. Viljareal nema pobedu tri utakmice i sa 18 bodova zauzima 10. mesto

Fudbaleri Majorke pobedili su Viljareal sa 3:1, u 13. kolu Primere. Majorka je imala dva gola prednosti na poluvremenu. Oba su data iz penala, Lago Žunior u 13. i Danijel Rodriges u 23. minutu.

Viljareal je iz penala u 49. minutu pogotkom Santijaga Kazorle smanjio zaostatak, ali je pobedu Majorke u 53. potvrdio Takefusa Kubo.

Fudbaleri Atletik Bilbaa pobedili su Levante sa 2:1, u 13. kolu španske Primere. Atletik je pobedio posle preokreta, pošto je Levante vodio na poluvremenu golom Serhija Postiga. Pobedu Bilbao duneli su Iker Munain i Ander Kapa.

Fudbaleri Atletiko Madrida pobedili su Espanjol sa 3:1, u 13. kolu Primere. Atletiko je pobedio posle preokreta u Madridu.

Espanjol je vodio od 38. minuta golom Serđija Dardera, a pobedu Atletiku doneli su Anhel Korea u 45, Alvaro Morata u 58. i Koke u 90. minutu.

Semafor 12. kola La Lige:

Majorka – Viljareal 3:1 (Žunior 13. jedanaesterac, Rodriges 32. jedanaesterac, Kubo 53 – Kazorla 49. jedanaesterac)

Bilbao – Levante 2:1 (Muniain 57, Kapa 88 – Postigo 45+1)

Atletiko – Espanjol 3:1 (Korea 45, Morata 58, Koke 90 – Darder 38)

18,30: Hetafe – Osasuna

21,00: Betis – Sevilja

Real Sosijedad – Leganes 1:1 (Merino 63 - El NEsiri 78)

Alaves – Valjadolid 3:0 (Hoselu 26, Pina 32. Perez 75. jedanaesterac)

Valensija – Granada 2:0 (Vas 74, Tores 90+7)

Eibar – Real Madrid 0:4 (Benzema 17, 29. jedanaesterac, Ramos 20. jedanaesterac, Valverde 61)

Barselona – Selta 4:1 (Mesi 23. jedanaesterac, 45+1, 48, Buskec 85 - Olaza 42)