Benzema sa Realom napunio Dmitrovićevu mrežu, povređeni Jović nije igrao (VIDEO)

0

Alaves do pobede uz poklon golmana Valjadolida, Valensija u finišu savladala Granadu

Fudbaleri Alavesa pobedili su na svom terenu Valjadolid sa 3:0, u utakmici 13. kola španske Primere.

Golove za Alaves postigli su Hoselu u 26, Tomas Pina u 32. i Lukas Peres u 75. minutu iz penala.

Gol Pine ide na dušu golmana Valjadolida Masipa, upravo je bio u skoku sa Pinom, pa je loptu ispustio jednom, pa drugi put, a Pina je poklon iskoristio i sa nekoliko centimetara loptu gurnuo u praznu mrežu

Fudbaleri Valensije pobedili su na svom terenu Granadu sa 2:0. Valensija je povela u 74. minutu golom Danijela Vasa, a konačan rezultat postavio je Feran Tores golom u sedmom minutu nadoknade vremena.

Granada je pretrepla treći uzastopni poraz, a do nedavno je bila vodeća u Primeri.

Luka Jović zbog povrede nije igrao za Real, a pitanje i bi li u kakvoj je formi Karim Benzema. Ponovo je dao dva gola, a ana mukama je bio golman Eibara i reprezentativac Srbije Marko Dmitrović. na kraju je četiri lopte izvadio iz mreže, dve posle penala.

Lista strelaca La Lige: 9 – Benezema (Real Madrid), 8 – Moreno (Viljareal), 7 – Perez (Alaves), Loren (Betis), 6 – Suarez (Barselona), Pareho (Valensija).

Semafor 12. kola La Lige:

Real Sosijedad – Leganes 1:1 (Merino 63 - El NEsiri 78)

Alaves – Valjadolid 3:0 (Hoselu 26, Pina 32. Perez 75. jedanaesterac)

Valensija – Granada 2:0 (Vas 74, Tores 90+7)

Eibar – Real Madrid 0:4 (Benzema 17, 29. jedanaesterac, Ramos 20. jedanaesterac, Valverde 61)

Barselona – Selta 4:1 (Mesi 23. jedanaesterac, 45+1, 48, Buskec 85 - Olaza 42)

12.00: Majorka – Viljareal

14.00: Aletik Bilbao – Levante

16.00: Atletiko Madrid – Espanjol

18.30: Hetafe – Osasuna

21.00: Betis – Sevilja