Inter pobedio Sasuolo, gol Đuričića, remi Rome sa igračem manje (VIDEO)

0

Novi kiks Milana, Leće u 92. minutu do boda na San Siru

Fudbaleri Intera pobedili su danas na gostujućem terenu Sasuolo sa 4:3, u utakmici osmog kola italijanskog prvenstva i zadržali korak za vodećim Juventusom.

Inter je poveo u drugom minutu golom Lautara Martinesa, a izjednačio je Domeniko Berardi u 16. minutu. Gosti su preko Romelua Lukakua stekli dva gola prednosti, golovima u 38. i 45. minutu iz jedanaesterca.

Četvrti gol za Inter postigao je Martines u 71. minutu iz penala, a zatim je strelac za domaći tim bio srpski fudbaler Filip Đuričić, u 74. minutu. Konačan rezultat postavio je Žeremi Boga u 82. minutu.

Fudbaleri Kaljarija pobedili su na domaćem terenu SPAL sa 2:0, u utakmici osmog kola italijanskog prvenstva.

Domaći su poveli golom Rađe Naingolana u devetom minutu, a pobedu je obezbedio Paolo Farago golom u 67. minutu.

Fudbaleri Udinezea pobedili su na svom terenu Torino sa 1:0, golom Stefana Okake u 42. minutu.

Sampdorija i Roma odigrali su nerešeno 0:0. Vučica je u finišu igrala sa deset igrača posle isključenja Klajverta.

Leće je u večernjem terminu šokiralo Milan. Kalderoni je gostima u 92. minutu doneo bod (2:2).

Semafor 8. kola Serije A:

Lacio – Atalanta 3:3 (Imobile 69. jedanaesterac, 90+2. jedanaesterac, Korea 70 - Mjuriel 23, 28, Gomez 37)

Napoli – Verona 2:0 (Milik 37, 67)

Juventus – Bolonja 2:1 (Ronaldo 19, Pjanić 54 - Danilo 26)

Sasuolo – Inter 3:4 (Berardi 16, Đuričić 74, Boga 82 - Martinez 2, 71. jedanaesterac, Lukaku 38, 45. jedanaesterac)

Sampdorija – Roma 0:0

Kaljari – SPAL 2:0 (Naingolan 9, Farago 67)

Udineze – Torino 1:0 (Okaka 42)

Parma – Đenova 5:1 (Kucka 38, Kornelijus 42, 45+1, 50, Kuluševski 79 - Pinamonti 52)

Milan – Leće 2:2 (Čalhanoglu 20, Pjontek 81 - Babakar 62, Kalderoni 90+2)

20.45: Breša – Fjorentina