Maksimović pogodio u 89. minutu za pobedu Hetafea, Barselona do 4:0 sa dva igrača manje (VIDEO)

1

Fudbaleri Valjadolida i Atletiko Madrida odigrali 0:0, Majorka okončala seriju utakmicu bez pobede, Selta pobedila Atletik Bilbao

Fudbaleri Majorke pobedili su danas na svom terenu Espanjol sa 2:0 u osmom kolu španske Primere.

Majorka je pred svojim navijačima uspela da prekine seriju od sedam utakmica bez trijumfa.

Golove za trijumf Majorke postigli su Ante Budimir u 37. i Salva Sevilja u 73. minutu.

Fudbaleri Selte pobedili su danas na svom stadionu Atletik Bilbao sa 1:0 u osmom kolu španske Primere.

Jedini gol na utakmici postigao je Jago Aspas u 74. minutu.

Fudbaleri Valjadolida i Atletiko Madrida odigrali su nerešeno 0:0.

Fudbaleri Valjadolida imali su najbolju šansu na utakmici, kada im je u 36. minutu dosuđen penal, ali je neprecizan bio Sandro Ramires.

Atletiko u tri od poslednje četiri utakmice u prvenstvu nije postigao gol.

Nemanja Maksimović postigao je gol u 89. minutu za pobedu Hetafea u Baskiji. Real je u San Sebastijanu poveo već u 5. minutu preko Merina, a Mata je izjednačio u 69.

Barselona je u derbiju "otresla" Sevilju u Kataloniji (4:0), ali je meč završila sa dva igrača manje, Arauho je isključen u 87, a Dembele u 88. minutu.

Semafor 8. kola La Lige:

Betis – Eibar 1:1 (Loren 66 - Oreljana 34. jedanaesterac)

Leganes – Levante 1:2 (Brajtvajt 76 - Rožer 45+2, Kampanja 49)

Real Madrid – Granada 4:2 (Benzema 2, Azar 45+1, Modrić 61, Rodrigez 90+2 - Mahis 69. jedanaesterac, Duarte 77)

Valensija – Alaves 2:1 (Gomez 27, Pareho 83. jedanaesterac - Perez 89)

Osasuna – Viljareal 2:1 (Ronkalja 46, Čimi Avila 79 - Tores 5)

Majorka – Espanjol 2:0 (Budimir 37, Sevilja 73)

Selta – Atletik Bilbao 1:0 (Aspas 74)

Valjadolid – Atletiko Madrid 0:0

Real Sosijedad – Hetafe 1:2 (Merino 5 - Mata 69, Maksimović 89)

Barselona – Sevilja 4:0 (Suarez 37, Vidal 32, Dembele 35, Mesi 78)