Максимовић погодио у 89. минуту за победу Хетафеа, Барселона до 4:0 са два играча мање (ВИДЕО)

1

Фудбалери Ваљадолида и Атлетико Мадрида одиграли 0:0, Мајорка окончала серију утакмицу без победе, Селта победила Атлетик Билбао

Фудбалери Мајорке победили су данас на свом терену Еспањол са 2:0 у осмом колу шпанске Примере.

Мајорка је пред својим навијачима успела да прекине серију од седам утакмица без тријумфа.

Голове за тријумф Мајорке постигли су Анте Будимир у 37. и Салва Севиља у 73. минуту.

Фудбалери Селте победили су данас на свом стадиону Атлетик Билбао са 1:0 у осмом колу шпанске Примере.

Једини гол на утакмици постигао је Јаго Аспас у 74. минуту.

Фудбалери Ваљадолида и Атлетико Мадрида одиграли су нерешено 0:0.

Фудбалери Ваљадолида имали су најбољу шансу на утакмици, када им је у 36. минуту досуђен пенал, али је непрецизан био Сандро Рамирес.

Атлетико у три од последње четири утакмице у првенству није постигао гол.

Немања Максимовић постигао је гол у 89. минуту за победу Хетафеа у Баскији. Реал је у Сан Себастијану повео већ у 5. минуту преко Мерина, а Мата је изједначио у 69.

Барселона је у дербију "отресла" Севиљу у Каталонији (4:0), али је меч завршила са два играча мање, Араухо је искључен у 87, а Дембеле у 88. минуту.

Семафор 8. кола Ла Лиге:

Бетис – Еибар 1:1 (Лорен 66 - Орељана 34. једанаестерац)

Леганес – Леванте 1:2 (Брајтвајт 76 - Рожер 45+2, Кампања 49)

Реал Мадрид – Гранада 4:2 (Бензема 2, Азар 45+1, Модрић 61, Родригез 90+2 - Махис 69. једанаестерац, Дуарте 77)

Валенсија – Алавес 2:1 (Гомез 27, Парехо 83. једанаестерац - Перез 89)

Осасуна – Виљареал 2:1 (Ронкаља 46, Чими Авила 79 - Торес 5)

Мајорка – Еспањол 2:0 (Будимир 37, Севиља 73)

Селта – Атлетик Билбао 1:0 (Аспас 74)

Ваљадолид – Атлетико Мадрид 0:0

Реал Сосиједад – Хетафе 1:2 (Мерино 5 - Мата 69, Максимовић 89)

Барселона – Севиља 4:0 (Суарез 37, Видал 32, Дембеле 35, Меси 78)