Novi gol Nejmara u pobedi Parižana (VIDEO)

0

PSŽ ostao na čelu Lige 1 i posle 9. kola, Anže stradao na Parku prinčeva

PSŽ grabi ka odbrani titule. Nije baš dominantan kao prošle sezone, ali je i ove vodeći.

U derbiju kola prvoplasirani Parižani dočekali su drugoplasirani Anže i "počastili" ga sa četiri gola.

Sarabia je goste načeo u 13. za njih "baksuznom" minutu, Ikardi je do poluvremena duplirao prednost. Gaj i Nejmar u 90. minutu su zapečatili sudbinu gostiju.

Semafor 9. kola Lige 1:
Amijen – Marselj 3:1 (Alesami 11, Žirasi 41. jedanaesterac, Mendoza 90+1 - Benedeto 23)
PSŽ – Anže 4:0 (Sarabia 13, Ikardi 37, Gaj 59, Nejmar 90)
Nant – Nica 1:0 (Simon 86)
Brest – Mec 2:0 (Fosurije 11, Kasteleto 45)
Dižon – Strazbur 1:0 (Mavididi 38)
Monpelje – Monako 3:1 (Mole 31, Mendes 39, Delor 56 - Ben Jeder 68)
Tuluz – Bordo 1:3 (Koloris 61 - De Previl 1, Pablo 19, Hvang 53)
15.00: Lil – Nim
17.00: Ren – Rems