Radoja „uzeo“ tri boda na gostovanju Leganesu, Realu derbi sa Granadom (VIDEO)

0

Slepi miševi pobedili Alaves u Valensiji

Fudbaleri Levantea pobedili su Leganes u gostima sa 2:1. Rožer je goste doveo do vođstva u nadoknadi prvog dela igre sa bele tačke, da bi Kampanja u 49. minutu povisio na 2:0.

Domaći tim je preko Brajtvajta u 76. minutu smanjio na 2:1, a isti igrač je u 80. promašio penal, pa je na kraju Levante ipak slavio. Naš Nemanja Radoja odigrao je ceo meč za Levante.

Fudbaleri Real Madrida pobedili su Granadu sa 4:2, u osmom kolu Primere.

Golove za Real dali su Karin Benzema, Eden Azar, Luka Modrić i Hames Rodriges. Strelci za goste su bili Darvin Mahis i Domingos Duarte.

Srpski fudbaler Luka Jović bio je sve vreme na klupi Real Madrida.

Fudbaleri Valensije pobedili su na svom terenu Alaves sa 2:1.

Golove za pobednički tim postigli su Maksimilijano Gomes u 27. minutu i Danijel Pareho u 83. minutu iz jedanaesterca. Jedini gol za Alaves postigao je Lukas Peres u 89. minutu.

Semafor 8. kola La Lige:

Betis – Eibar 1:1 (Loren 66 - Oreljana 34. jedanaesterac)

Leganes – Levante 1:2 (Brajtvajt 76 - Rožer 45+2, Kampanja 49)

Real Madrid – Granada 4:2 (Benzema 2, Azar 45+1, Modrić 61, Rodrigez 90+2 - Mahis 69. jedanaesterac, Duarte 77)

Valensija – Alaves 2:1 (Gomez 27, Pareho 83. jedanaesterac - Perez 89)

Osasuna – Viljareal 2:1 (Ronkalja 46, Čimi Avila 79 - Tores 5)

12.00: Majorka – Espanjol

14.00: Selta – Atletik Bilbao

16.00: Valjadolid – Atletiko Madrid

18.30: Real Sosijedad – Hetafe

21.00: Barselona – Sevilja