Kolarov iz slobodnjaka i Džeko golom u 94. minutu srušili Sinišinu Bolonju (VIDEO)

0

Sasuolo pobedio SPAL i ostavio ga u opasnoj zoni, Kaputo sa dva gola presudio gostima

Bolonja trenera Siniše Mihajlovića je poklekla kod kuće i upisala prvi poraz u Seriji A.

Presudio je Edin Džeko golom u 94. minutu. Pre toga je Vučica povela preko Kolarova golom iz slobodnog udarca, a izjednačio je Sansone iz penala koji je skrivio kapiten reprezentacije Srbije.

Roma je me završila sa desetoricom igrača na terenu, pošto je Đanluka Mančini u 86. dobio direktan crveni karton.

Napoli je ubedljivo (4:1) slavio na gostovanju Lećeu, dok je Sampdorija došla do prvih bodova u ligi, golom Gabijadinija je u Đenovi savladala Bikove iz Torina.

Sasuolo i SPAL snage su odmerili malo posle podneva, a rani meč više je radosti doneo domaćinu.

Kaputo je još u prvom poluvremenu dva puta matirao golmana gostiju, a odbrana u kojoj je i Nenad Tomović treći put kapitulirala je tek što je počelo drugo poluvreme, strelac je bio Dankan za konačnih 3:0.

Atalanta i Fiorentina su odigrali sjajan meč, na kraju posle dosta uzbuđenja viđen je remi – 2:2.

Gosti su poveli u 24. minutu, strelac je bio Kijesa, da bi u 66. Riberi povisio na 2:0.

Domaći tim se nije predao i preko Iličića u 84. i Kastanjea u petom minutu nadoknade je došao do boda.

Naš Nikola Milenković je odigrao ceo meč za Fiorentinu, dok je Dušan Vlahović ušao u igru u 77. minutu. Aleksa Terzić je meč odgledao sa klupe gostiju.

Semafor 4. kola Serije A:

Kaljari – Đenova 3:1 (Simeone 46, Zapata 85. autogol, Žoao Pedro 87 - Kuame 83)

Udineze – Breša 0:1 (Romulo 57)

Juventus – Verona 2:1 (Remzi 31, Ronaldo 49. jedanaesterac - Veloso 21)

Milan – Inter 0:2 (Brozović 49, Lukaku 78)

Sasuolo – SPAL 3:0 (Kaputo 26, 45+2, Dankan 47)

Bolonja – Roma 1:2 (Sansone 54. jedanaesterac - Kolarov 49, Džeko 90+4)

Leće – Napoli 1:4 (Mankosu 61. jedanaesterac - LJorente 28, 82, Insinje 40. jedanaesterac, Ruiz 52)

Sampdorija – Torino 1:0 (Gabiadini 56)

Atalanta – Fiorentina 2:2 (Iličić 84, Kastanje 90+5 – Kijesa 24, Riberi 66)

Lacio – Parma 2:0 (Imobile 8, Marušić 67)