Fenjeraš Votford uzeo bod Arsenalu, a mogao je i sva tri u nadoknadi (VIDEO)

0

Fudbaleri Bornmuta pobedili su na svom terenu Everton sa 3:1 uz dva gola Vilsona

Fudbaleri Votforda i Arsenala igrali su 2:2 u petom kolu Premijer lige.

Arsenal je imao dva gola prednosti na poluvremenu. Strelac je bio Pjer Emerik Obamejang.

Votford je smanjio pogotkom Toma Kleverlija na početku drugog poluvremena posle kardinalne greške Papastatopulosa, a potom izjednačio u 81. preko Roberta Pereire iz penala.

Dukure je u nadoknadi povukao kontru Votforda, izmenio dupli pas, i na kraju sa osam metara iz zicer pozicije pogodio u golmana, umesto da zatrese mrežu za pobedu.

Fudbaleri Bornmuta pobedili su na svom terenu Everton sa 3:1, u utakmici petog kola Premijer lige.

Bornmut je poveo u 23. minutu golom Kaluma Vilsona, a izjednačio je Dominik Kalvert Luin u 44. minutu. Novo vođstvo domaćima doneo je Rajan Frejzer u 67. minutu, a pobedu je obezbedio Vilson, svojim drugim golom na meču, u 72. minutu.

Semafor 5. kola Premijer lige:
Liverpul - NJukasl 3:1 (Mane 28, 40, Salah 72 - Vilijems 7)
Brajton - Barnli 1:1 (Mupaj 51 - Hendrik 90+1)
Mančester Junajted - Lester 1:0 (Rašford 8. jedanaesterac)
Šefild Junajted - Sautempton 0:1 (Đenepo 66)
Totenhem - Kristal Palas 4:0 (Hjung-Min 10, 23, van Anholt 21. autogol, Lamela 42)
Vulverhempton - Čelzi 2:5 (Abraham 69. autogol, Kutrone 85 - Tomori 31, Abraham 34, 41, 55, Maunt 90+6)
Norič - Mančester Siti 3:2 (Meklin 18, Kantvel 28, Puki 50 - Aguero 45, Rodri 88)
Bornmut - Everton 3:1 (Vilson 23, 72, Frejzer 67 - Kalvert-Luin 44)
VotfordArsenal 2:2 (Kleverli 53, Pereira 81. jedanaesterac - Obamejang 21, 32)
21.00: Aston Vila - Vest Hem