Kolarov strelac u remiju Rome sa Laciom (VIDEO)

2

Fudbaleri Lacija i Rome igrali su nerešeno 1:1, u drugom kolu italijanskog prvenstva.

Strelac za Romu bio je srpski fudbaler Aleksandar Kolarov u 17. minutu iz penala. Pre toga je lopta u ruku pogodila Sergeja Milinković-Savića posle ubacivanja Edina Džeka.

Gol za Lacio, za koji je Sergej Milinković-Savić igrao do 71. minuta, u 59. je dao Luis Alberto i to pošto je Sergej oteo loptu Kolarovu i započeo akciju.

Fudbaleri Intera i Torina zadržali su maksimalan učinak u novoj sezoni Serije A posle današnjih utakmica drugog kola.

Inter je sa 2:1 pobedio Kaljari na Sardiniji, dok je Torino rezultatom 3:2 kao gost bio bolji od Atalante.

Drugi poraz je zabeležila Fjorentina, pošto je izgubila u gostima od Đenove sa 2:1.

Verona je sa 1:0 pobedila Leće u gostima, Sasuolo je kod kuće sa 4:1 bio bolji od Sampdorije, dok je Parma sa 3:1 savladala Udineze.

Semafor 2. kola Serije A:

Bolonja – SPAL 1:0 (Soriano 90+3)

Milan – Breša 1:0 (Čalhanoglu 12)

Juventus – Napoli 4:3 (Danilo 12, Iguain 19, Ronaldo 63, Kulibali 90+2. autogol - Manolas 66, Losano 68, Di Lorenco 81)

Lacio – Roma 1:1 (Alberto 58 - Kolarov 17. jedanaesterac)

Kaljari – Inter 1:2 (Žoao Pedro 50 - Martinez 25, Lukaku 72. jedanaesterac)

Đenova – Fjorentina 2:1 (Zapata 11, Kuame 65 - Pulgar 75. jedanaesterac)

Atalanta – Torino 2:3 (Zapata 38, 54 - Bonifaci 24, Berenger 57, Izo 66)

Leće – Verona 0:1 (Pesina 81)

Sasuolo – Sampdorija 4:1 (Berardi 29, 36, 43, Traore 47 - Kvaljarela 67. jedanaesterac)

Udineze – Parma 1:3 (Lasanja 17 - Žervinjo 43, Galjolo 59, Ingleze 75)