Очајан старт сезоне Монака, Кнежеви по старом, прокоцкали 2:0, пораз Митровићевог Стразбура (ВИДЕО)

0

Играч више дао је крила играчима Нима, за осам минута стигли су до бода, а том приликом две асистенције уписао је офанзивни везиста Ферхат

Ни неутешни песимисти из редова навијача Монака нису могли ово да предвиде: два пораза и мршав реми у прва три кола Лиге 1, на корак су од дна, као и прошле сезоне предстоји им борба за голи прволигашки живот.

Овога пута на Лују Другом прокоцкали су предност 2:0, пошто су тим резултатом закључили прво полувреме.

Међутим, у наставку „кум” ремија био је њихов дефанзивац, Бразилац Жемерсон, који је у 56. минуту добио директан црвени картон, слободно се може рећи, изузетно глупо, због грубог старта на противника ту негде око центра!

Није оправдање, али јесте чињеница, у редовима Монака изостали су најбољи играчи, Радамел Фалкао и Стеван Јоветић због повреде, Сеск Фабрегас због суспензије.

Стразбур је комбиновао против Рена, после велике победе пре три дана у првом мечу плеј-офа за Лигу Европе против Ајнтархта, и то их је коштало пораза од Рена.

Гости су славили са 2:0. На клупи домаћих, између осталих, био је и српски репрезентативац Стефан Митровић.

ПСЖ није спутао ни промашени пенал Ди Марије у 71. минуту, Чупо-Мотанг да је пола голова Парижана (4:0), део друге половине је и дело играча Тулуза Гонкалвеса, савладао је свог оглмана Рејнеа у 55. минуту.