Portugalci doneli bod Vulverhemtonu protiv Junajteda (VIDEO)

0

Neveš je dao gol za 1:1, Mutinjo mu je asistirao, a Patrisio je odbranio penal Pogbi

U poslednjem meču 2. kola Premijer lige Vulverhemton i Mančester Junajted su remizirali (1:1).

Duel je obeležila lepa akcija gostiju za vođstvo, sjajan gol Neveša za 1:1 i loše izveden penal Pogbe u 67. minutu. Krenimo redom...

Crveni đavoli su bili bolji rival u prvih 45 minuta igre.

Junajted je do vođstva došao u 27 minutu. Bila je to lepa asistencija Rašforda i još bolja realizacija Marsijala.

Izuzimajući gol, u prvom delu igre nije bilo većih uzbuđenja, ali je u drugom „prštalo“ na sve strane, domaći tim se „probudio“, pa je viđen dinamičan i uzbudljiv fudbal.

Prvu šansu Vulvsi su imali u 54. minutu, pokušao je Himenez glavom, a stativa je spasila De Heu i Crvene đavole.

Nekoliko sekundi kasnije Vulverhemton je postigao gol, Neveš je sjajno pogodio sa ivice kaznenog prostora u sam rogalj posle dodavanja Mutinja (VAR je potvrdio da nije bilo ofsajda pre asistencije), lopta je od prečke završila u mreži, golman Junajteda nije mogao to da odbrani.

U 67. minutu Pogba je oboren u kaznenom prostoru, sudija Mos je pokazao na belu tačku. Mogli su gosti do nove prednosti, loptu je uzeo francuski vezista, ali mu je Patrisio maestralno odbranio.

Naš Nemanja Matić meč je odgledao sa klupe Junajteda.