Португалци донели бод Вулверхемтону против Јунајтеда (ВИДЕО)

0

Невеш је дао гол за 1:1, Мутињо му је асистирао, а Патрисио је одбранио пенал Погби

У последњем мечу 2. кола Премијер лиге Вулверхемтон и Манчестер Јунајтед су ремизирали (1:1).

Дуел је обележила лепа акција гостију за вођство, сјајан гол Невеша за 1:1 и лоше изведен пенал Погбе у 67. минуту. Кренимо редом...

Црвени ђаволи су били бољи ривал у првих 45 минута игре.

Јунајтед је до вођства дошао у 27 минуту. Била је то лепа асистенција Рашфорда и још боља реализација Марсијала.

Изузимајући гол, у првом делу игре није било већих узбуђења, али је у другом „прштало“ на све стране, домаћи тим се „пробудио“, па је виђен динамичан и узбудљив фудбал.

Прву шансу Вулвси су имали у 54. минуту, покушао је Хименез главом, а статива је спасила Де Хеу и Црвене ђаволе.

Неколико секунди касније Вулверхемтон је постигао гол, Невеш је сјајно погодио са ивице казненог простора у сам рогаљ после додавања Мутиња (ВАР је потврдио да није било офсајда пре асистенције), лопта је од пречке завршила у мрежи, голман Јунајтеда није могао то да одбрани.

У 67. минуту Погба је оборен у казненом простору, судија Мос је показао на белу тачку. Могли су гости до нове предности, лопту је узео француски везиста, али му је Патрисио маестрално одбранио.

Наш Немања Матић меч је одгледао са клупе Јунајтеда.