Lundstrom pogodio za minimalac Šefilda, Čelziju samo bod (VIDEO)

0

Povratnik u elitni engleski rang slavio na svom Bramal lejnu pred 30.197 navijač

U meču sa dve prave prilike, obe za domaći Šefild Junajted, tim sa Bramal lejna odneo je pobedu golom Lundstarama u 47. minutu. Čuvar mreže Kristal Palasa Guaita odbranio je prvi udarac, ali se lopta odbila na peterac gde je natrčao Džon Lundstram i bez muke je poslao u nebranjeni deo mreže za konačnih 1:0.

Povratnik u elitni rang tako je obradovao veći deo od prisutnoh 30.197 navijača. Kapiten Kristal Palasa Luka Milivojević utopio se u "sivilo" tima.

Fudbaleri Čelzija i Lestera igrali su u Londonu nerešeno 1:1, u drugom kolu Premijer lige.

Čelzi je vodio već od sedmog minuta golom Mejsona Maunta, a u 67. je izjednačio Vilfred Ndidi. Čelziju je to prvi bod ove sezone u Premijer ligi. Lester ima dva iz dve utakmice.