Лундстром погодио за минималац Шефилда, Челзију само бод (ВИДЕО)

0

Повратник у елитни енглески ранг славио на свом Брамал лејну пред 30.197 навијач

У мечу са две праве прилике, обе за домаћи Шефилд Јунајтед, тим са Брамал лејна однео је победу голом Лундстарама у 47. минуту. Чувар мреже Кристал Паласа Гуаита одбранио је први ударац, али се лопта одбила на петерац где је натрчао Џон Лундстрам и без муке је послао у небрањени део мреже за коначних 1:0.

Повратник у елитни ранг тако је обрадовао већи део од присутнох 30.197 навијача. Капитен Кристал Паласа Лука Миливојевић утопио се у "сивило" тима.

Фудбалери Челзија и Лестера играли су у Лондону нерешено 1:1, у другом колу Премијер лиге.

Челзи је водио већ од седмог минута голом Мејсона Маунта, а у 67. је изједначио Вилфред Ндиди. Челзију је то први бод ове сезоне у Премијер лиги. Лестер има два из две утакмице.