Benedeto promašio penal, Marselj i dalje bez gola (VIDEO)

0

Nant kod kuće odoleo gostima, Nemanja Radonjić igrao za Marselj od 78. minuta, na šest mečeva pet crvenih kartona

Marselj je u prvom kolu poražen kod kuće od Remsa 0:2, a i posle drugog kola je bez datog gola, ali bar ima bod.

Benedeto je u 31. minutu imao priliku sa bele tačke, ali nije pogodio, pa su Kanarinci uzeli pola plena. Nemanja Radonjić je za Marselj igrao od 78. minuta uemsto Sara

Semafor 2. kola Lige 1:

Lion – Anže 6:0 (Oar 11, Dembele 36, 65, Depaj 42, 48, Lukas 72)

Nant – Marselj 0:0

Mec – Monako 3:0 (Dialo 11. jedanaesterac, 53, Koad 66)

Bordo – Monpelje 1:1 (Maja 70 - Delor 22)

Amijen – Lil 1:0 (Žirasi 70)

Nim – Nica 1:2 (Ripar 45+1. jedanaesterac - Sirpijen 10. jedanaesterac , Ganago 16)

Tuluz – Dižon 1:0 (Makengo 54)

15.00: Sent Etjen – Brest

17.00: Rems – Strazbur

21.00: Ren – PSŽ