Real sa igračem manje slavio u Vigu, Oliveira malo u protivničku malo u Dmitrovićevu mrežu (VIDEO)

0

Fudbaleri Real Madrida pobedom su počeli novu sezonu u Primeri, pošto su danas u gostima pobedili Seltu sa 3:1.

Karim Benzema je doveo Real u vođstvo u 12. minutu, na asistenciju Gereta Bejla, i to je bio jedini pogodak u prvih 45 minuta.

Kraljevski klub je u 56. minutu ostao sa igračem manje na terenu, pošto je crveni karton zaradio Luka Modrić, ali to nije mnogo uzdrmalo Real.

Samo pet minuta kasnije Toni Kros je povisio na 2:0, a mrežu Selte je u 80. minutu zatresao i Lukas. Utešni pogodak za Seltu postigao je Losada u 91. minutu.

Srpski fudbaler Luka Jović ušao je u igru u 81. minutu umesto Benzeme, koji je pored gola upisao i asistenciju.

Valensija je imala 1:0 golom Gameira i penal u 95. minutu, ali ga je Gameiro promašio, a kazna je stigla u 11. minutu nadoknade, sa kreča je izjednačio Ojarzabal za Sosijedad (1:1).

Eibar Marka Dmitrovića je izgubio 1:2 od Majorke, tragičar štoper Oliveira, prvo je izjednačio u 57, ali je u 75. minutu pogodio i svoju mrežu.

Semafor 1 kola La Lige:

Atletik Bilbao – Barselona 1:0 (Aduric 89)

Selta – Real Madrid 1:3 (Losada 90+1 - Benzema 12, Kros 61, Lukas 80)

Valensija – Real Sosijedad 1:1 (Gameiro 58 - Ojarzabal 90+11. jedanaesetrac)

Majorka – Eibar 2:1 (Rodrigez 4, Oliveira 75. autogol - Oliveira 57)

Leganes – Osasuna 0:1 (Avila 75)

Viljareal – Granada 4:4 (Kazorla 35. jedanaesterac, Gomez 53, Moreno 65, Čukvueze 73 - Viko 45+6. jedanaesterac, Mačiš 62, Soldado 75, Puertas 81)

17.00: Alaves – Levante

19.00: Espanjol – Sevilja

21.00: Betis – Valjadolid

22.00: Atletiko Madrid – Hetafe