Максимовићев Хетафе до бода из пенала у 96. минуту (ВИДЕО)

0

Ваљадолида и Хетафеа одиграли су нерешено 2:2, у утакмици 32. кола шпанског првенства

Хетафе је повео у 14. минуту голом Маура Арамбарија, а изједначио је Серхио Гвардиола у 30. минуту.

Домаћи су повели у 69. минуту голом Енеса Унала из пенала, а бод Хетафеу обезбедио је Хорхе Молина из пенала у шестом минуту надокнаде времена.

Хетафе је пети на табели са 51 бодом и налази се на бод од Севиље на четвртом месту које води у Лигу шампиона.

Фудбалери Реал Сосиједада и Еибара одиграли су нерешено 1:1, у утакмици 32. кола шпанске Примере.

Сосиједад је повео већ у првом минуту голом Хуамнија, док је изједначење и бод Еибару донео Ђоан Ђордан пет минута пре краја меча.

Семафор 32. кола Ла Лиге:
Ваљадолид – Хетафе 2:2 (Гвардиола 30, Унал 69. једанаестерац – Арамбари 14, Молина 90+6. једанаестерац)
Билбао – Рајо Ваљекано 3:2 (Вилијамс 2, 50, Гарсија 72 – Морено 45, Де Томас 85)
Реал Сосиједад – Еибар 1:1 (Хуанми 1 - Ђордан 85)
Ђирона – Виљареал 0:1 (Чуквуетзе 7)
20,45: Валенсија – Леванте
21,00: Леганес – Реал
Еспањол – Алавес 2:1 (Предроса 19, Лагардија 47. аутогол – Калери 56)
Уеска – Барселона  0:0
Атлетико – Селта 2:0 (Гризман 42, Мората 74)
Севиља – Бетис 3:2 (Ел Хадади 26, Сарабиа 59, Васкез 63 – Ло Селсо 55, Тељо 82)