Slavlja Grujića sa Hertom i Nastasića sa Šalkeom (VIDEO)

1

Po dva gola Kaliđurija i Dude, dve asistencije Selkea, istakao se i Ibišević sa asistencijom i golom

Fudbaleri Herte pobedili su Nirnberg u gostima sa 3:1, u glavnim ulogama osovina Ibišević (gol i asistencija) - Duda (dva gola) - Selke (dve asistencije).

Vedad Ibišević je doveo Hertu u vođstvo u 15. minutu, a u 42. je izjednačio Hano Berens.

Ondžej Duda je golovima u 50. i 70. minutu doneo pobedu gostima iz Berlina.

Srpski fudbaler Marko Grujić, koji se oporavio od povrede, igrao je do 57. minuta za Hertu.

Šalke je do pobede kod kuće (2:1) nad Volfzburgom došao golovima Kaliđurija. Matija Nastasić odigrao je ceo meč za tim iz Gelzenkirhena.