Maksimović bolji od Sergeja, Atalanta demolirala Frozinone, četiri gola Zapate (VIDEO)

0

Atalanta je upisala devetu pobedu od početka šampionata i trenutno je šesta na tabeli sa 31 bodom, dok je Frozinone na pretposlednjem mestu sa samo deset osvojenih bodova

Fudbaleri Atalante pobedili su danas u gostima ekipu Frozinonea sa ubedljivih 5:0, u utakmici 20. kola italijanske Serije A.

Četiri pogotka za Atalantu postigao je Duvan Zapata - u 44, 47, 64. i 73. minutu. U strelce se upisao i Đanluka Mančini u 11. minutu.

Fudbaleri Atalante u narednom kolu Serije A dočekuju Romu, dok Frozinone gostuje Kjevu.

Fudbaleri Fiorentine i Sampdorije igrali su danas nerešeno 3:3.

Fiorentina je povela u 34. preko Luisa Murijela, ali je samo pet minuta kasnije ostala sa igračem manje zbog drugog žutog kartona Edimilsona Fernandeša.

Gaston Ramires je izjednačio u 44. minutu, ali je Fiorentina u 70. ponovo došla do vođstva. Strelac je bio Murijel.

Sampdorija je preokrenula golovima Fabija Kvaljarele, iz penala u 81. i potom u 85. minutu.

Izjednačenje i bod domaćinu iz Firence doneo je Herman Peselja u trećem minutu nadoknade vremena.

Napoli je pobedio Lacio 2:1 golovima Kaljehona i Milika krajem prvog poluvremena. Rimljani su smanjili u nastavku, ali su u 70. minutu ostali bez isključenog Aćerbija, te do boda nisu došli.

Nikola Maksimović odigrao je ceo meč za Napolitance, Milinković-Savić je igrao do 72. minuta za Lacio, u prvom delu dobio je žuti karton.

Semafor 20. kola Serije A:

Roma – Torino 3:2 (Zaniolo 15, Kolarov 34. jedanaesterac, El Šaravi 73 - Rinkon 51, Ansaldi 67)

Udineze – Parma 1:2 (Okaka 50 – Ingleze 11. jedanaesterac, Žervinjo 68)

Inter – Sasuolo 0:0

Frozinone – Atalanta 0:5 (Mančini 11, Zapata 44, 47, 64, 73)

Fjorentina – Sampdorija 3:3 (Kjuriel 34, 70, Pecelja 90+3 - Ramirez 44, Kvaljarela 81. jedanaesterac, 85)

SPAL – Bolonja 1:1 (Kurtić 64 - Palasio 24)

Kaljari – Empoli 2:2 (Pavoleti 36, Farias 90+1 - Di Lorenco 70, Zajc 81)

Napoli – Lacio 2:1 (Kaljehon 34, Milik 37 - Imobile 65)

15.00: Đenova – Milan

20.30: Juventus – Kjevo