Максимовић бољи од Сергеја, Аталанта демолирала Фрозиноне, четири гола Запате (ВИДЕО)

0

Аталанта је уписала девету победу од почетка шампионата и тренутно је шеста на табели са 31 бодом, док је Фрозиноне на претпоследњем месту са само десет освојених бодова

Фудбалери Аталанте победили су данас у гостима екипу Фрозинонеа са убедљивих 5:0, у утакмици 20. кола италијанске Серије А.

Четири поготка за Аталанту постигао је Дуван Запата - у 44, 47, 64. и 73. минуту. У стрелце се уписао и Ђанлука Манчини у 11. минуту.

Фудбалери Аталанте у наредном колу Серије А дочекују Рому, док Фрозиноне гостује Кјеву.

Фудбалери Фиорентине и Сампдорије играли су данас нерешено 3:3.

Фиорентина је повела у 34. преко Луиса Муријела, али је само пет минута касније остала са играчем мање због другог жутог картона Едимилсона Фернандеша.

Гастон Рамирес је изједначио у 44. минуту, али је Фиорентина у 70. поново дошла до вођства. Стрелац је био Муријел.

Сампдорија је преокренула головима Фабија Кваљареле, из пенала у 81. и потом у 85. минуту.

Изједначење и бод домаћину из Фиренце донео је Херман Песеља у трећем минуту надокнаде времена.

Наполи је победио Лацио 2:1 головима Каљехона и Милика крајем првог полувремена. Римљани су смањили у наставку, али су у 70. минуту остали без искљученог Аћербија, те до бода нису дошли.

Никола Максимовић одиграо је цео меч за Наполитанце, Милинковић-Савић је играо до 72. минута за Лацио, у првом делу добио је жути картон.

Семафор 20. кола Серије А:

Рома – Торино 3:2 (Заниоло 15, Коларов 34. једанаестерац, Ел Шарави 73 - Ринкон 51, Ансалди 67)

Удинезе – Парма 1:2 (Окака 50 – Инглезе 11. једанаестерац, Жервињо 68)

Интер – Сасуоло 0:0

Фрозиноне – Аталанта 0:5 (Манчини 11, Запата 44, 47, 64, 73)

Фјорентина – Сампдорија 3:3 (Кјуриел 34, 70, Пецеља 90+3 - Рамирез 44, Кваљарела 81. једанаестерац, 85)

СПАЛ – Болоња 1:1 (Куртић 64 - Паласио 24)

Каљари – Емполи 2:2 (Паволети 36, Фариас 90+1 - Ди Лоренцо 70, Зајц 81)

Наполи – Лацио 2:1 (Каљехон 34, Милик 37 - Имобиле 65)

15.00: Ђенова – Милан

20.30: Јувентус – Кјево