Коларов погодио са креча у победи Роме (ВИДЕО)

0

Рома се вратила на позицију четири прескочиви градског ривала Лацио и Милан. Ипак, до победе над Биковима из Торина римска Вучица није лако дошла.

Истина, повели су Римљани 2:0 после 34. минута када је капитен Орлова Александар Коларов био прецизан са беле тачке, али су потом гости изједначили.

Ринкон и Ансалди су за 16 минута у другом полувремену головима наговестили могући преокрет (2:2), ипак Ел Шарави се у 73. минуту побринуо (3:2) да цео плен остане у "граду у који воде сви путеви".

Семафор 20. кола Серије А:

Рома – Торино 3:2 (Заниоло 15, Коларов 34. једанаестерац, Ел Шарави 73 - Ринкон 51, Ансалди 67)

Удинезе – Парма 1:2 (Окака 50 – Инглезе 11. једанаестерац, Жервињо 68)

Интер – Сасуоло 0:0

12.30: Фрозиноне – Аталанта

15.00: Фјорентина – Сампдорија

15.00: СПАЛ – Болоња

18.00: Каљари – Емполи

20.30: Наполи – Лацио

15.00: Ђенова – Милан