Кад је тешко – Салах са пенала, Фулам аутоголовима клизи ка дну (ВИДЕО)

Ливерпул је у гостима победио екипу Брајтон са 1:0. Редси су имали много већи посед лопте, више прилика, а одлучујући погодак на мечу постигао је Мохамед Салах из пенала у 50. минуту

Фудбалери Барнлија су на свом терену славили против Фулама са 2:1 и то захваљујући два аутогола играча гостујећег тима.

Андре Шурле је већ у другом минуту довео Фулам у вођство, али је све то пало у воду за само три минута. Прво је у 20. минуту своју мрежу погодио Џо Брајан, а потом је у 23. исто то урадио и Денис Одои.

Фудбалери Вотфорда победили су у гостима Кристал палас са 2:1, истим резултатом славио је и Саутемптон против Лестера, док у мечу Кардифа и Хадерсфилда није било голова.

Чекићари су одлично одиграли у одбрани, па је Арсенал имао само једну добру прилику, средином другог полувремена, када је пред голмана Фабијанског мало искоса са леве стране избио Обамејанг, али је шутирао мало преко гола.

Челзи је остварио тријумф против Њукасла после велике борбе у Лондону. Стрелци за домаће били су Педро Родригес у деветом и Вилијан у 57. минуту. Гол за Њукасл у 40. минуту је дао Кјеран Кларк.

Два дана пре двадесетог рођендана Деклан Рајс постао је јунак лондонског дербија. Вест Хем је код куће савладао Арсенал, а пресудни детаљ збио се у 48. минуту, кад су Тобџије лоше избациле лопту после корнера, из поновљеног покушаја Андерсон није био успешан са десне стране, али се лопта одбила до бившег играча Арсенала Насрија, он је кратко вратио Рајсу, који је са 13 метара прецизно гађао - 1:0.