Kad je teško – Salah sa penala, Fulam autogolovima klizi ka dnu (VIDEO)

1

Liverpul je u gostima pobedio ekipu Brajton sa 1:0. Redsi su imali mnogo veći posed lopte, više prilika, a odlučujući pogodak na meču postigao je Mohamed Salah iz penala u 50. minutu

Fudbaleri Barnlija su na svom terenu slavili protiv Fulama sa 2:1 i to zahvaljujući dva autogola igrača gostujećeg tima.

Andre Šurle je već u drugom minutu doveo Fulam u vođstvo, ali je sve to palo u vodu za samo tri minuta. Prvo je u 20. minutu svoju mrežu pogodio Džo Brajan, a potom je u 23. isto to uradio i Denis Odoi.

Fudbaleri Votforda pobedili su u gostima Kristal palas sa 2:1, istim rezultatom slavio je i Sautempton protiv Lestera, dok u meču Kardifa i Hadersfilda nije bilo golova.

Čekićari su odlično odigrali u odbrani, pa je Arsenal imao samo jednu dobru priliku, sredinom drugog poluvremena, kada je pred golmana Fabijanskog malo iskosa sa leve strane izbio Obamejang, ali je šutirao malo preko gola.

Čelzi je ostvario trijumf protiv NJukasla posle velike borbe u Londonu. Strelci za domaće bili su Pedro Rodriges u devetom i Vilijan u 57. minutu. Gol za NJukasl u 40. minutu je dao Kjeran Klark.

Dva dana pre dvadesetog rođendana Deklan Rajs postao je junak londonskog derbija. Vest Hem je kod kuće savladao Arsenal, a presudni detalj zbio se u 48. minutu, kad su Tobdžije loše izbacile loptu posle kornera, iz ponovljenog pokušaja Anderson nije bio uspešan sa desne strane, ali se lopta odbila do bivšeg igrača Arsenala Nasrija, on je kratko vratio Rajsu, koji je sa 13 metara precizno gađao - 1:0.