Дињ у 96. минуту донео бод Евертону против Вотфорда (ВИДЕО)

0

Евертон је седми на табели са 24 бода, док је Вотфорд на 12. позицији са три бода мање

Фудбалери Евертона и Вотфорда одиграли су вечерас нерешено 2:2, у последњој утакмици 16. кола Премијер лиге.

Ришарлисон је у 15. минуту донео предност Евертону, али је Вотфорд у другом полувремену успео да преокрене резултат за само два минута.

Прво је Шејмус Колмен погодио своју мрежу у 63. минуту, да би два минута касније Абдулај Дукуре погодио за 2:2.

Евертон је већ у 67. минуту имао сјајну прилику да изједначи, али је Гилфи Сигурдсон промашио пенал.

Коначан резултат поставио је Лука Дињ у 96. минуту голом из слободног ударца.

Фудбалери Евертона у наредном колу гостују Манчестер ситију, док Вотфорд дочекује Кардиф.

Семафор 16. кола Премијер лиге:

Борнмут – Ливерпул 0:4 (Салах 25, 48, 77, Кук 68. аутогол)

Манчестер Јунајтед – Фулам 4:1 (Јанг 13, Мата 28, Лукаку 42, Рашфорд 82 – Камара 67)

Арсенал – Хадерсфилд 1:0 (Тореира 83)

Барнли – Брајтон 1:0 (Тарковски 40)

Кардиф – Саутемптон 1:0 (Петерсон 74)

Вест Хем – Кристал Палас 3:2 (Снодграс 48, Чичарито 62, Андерсон 65 - МекАртур 6, Шлуп 76)

Челзи – Манчестер Сити 2:0 (Канте 45, Луиз 78)

Лестер – Тотенехем 0:2 (Сон 45+1, Али 58)

Њукасл – Вулверхемптон 1:2 (Перез 23 - Жота 17, Доерти 90+4)

Евертон – Вотфорд 2:2 (Ришарлисон 15, Диње 90+6 - Колмен 63. аутогол, Дукур 65)