Вељковић стрелац, Геце шокирао Бајерн, победе Фрајбурга и Хофенхајма

0

После пет кола Вердер има 11 бодова, док Херта има 10

Фудбалери Вердера победили су са 3:1 Херту у Бремену у првом мечу седмог кола немачке Бундеслиге.

Голове за домаћи тим дали су Харник у 11, наш Милош Вељковић главом после корнера у 45. минуту и Крусе у 66. Стрелац за Херту, за коју због повреде није наступио Марко Грујић, био је Дилросун у 53. минуту.

После пет кола Вердер има 11 бодова, док Херта има 10.

У преосталим мечевима вечери Феликс Геце донео је бод Аугзбургу на гостовању Бајерну (1:1), Фрајбург је са 1:0 победио Шалке (Матија Настасић одиграо цео меч), док еј Хофенхајм са 3:1 као гост савладао Хановер.

Семафор петог кола Бундеслиге:

Уторак:

Вердер – Херта 3:1 (Харник 11, Вељковић, Крусе 66. пенал – Дилросун 53)

Бајерн – Аугзбург 1:1 (Робен 48 - Геце 87)

Хановер – Хофенхајм 1:3 (Фулкруг 55. пенал - Бренет 20, Кадербек 49, Белфодил 90+3)

Фрајбург – Шалке 1:0 (Нидерлечнер 52)