Napoli nije mogao da pobedi u Beogradu, ali može u Torinu, Milinković-Savić pogađa i asistira! (VIDEO)

1

Fudbaleri Napolija pobedili su u gostima Torino sa 3:1 u utakmici petog kola italijanske Serije A

Rival Crvene zvezde u Ligi šampiona od samog početka imao je incijativu, a do prednosti došao je već u četvrtom minutu golom Lorenca Insinjea.

Ekipa Karla Ančelotija u 20. minutu povisila je na 2:0, a strelac je na asistenciju Drisa Mertensa bio Simone Verdi.

Torino je golom Andree Belotija u 51. minutu iz jedanaesterca smanjo zaostatak, ali je Napoli preko Insinjea u 59. praktično rešio pitanje pobednika i došao do četvrtog trijumfa u šampionatu.

Srpski internacionalac Nikola Maksimović od 74. minuta igrao je u ekipi Napolija, dok je Saša Lukić ceo meč proveo na klupi „bikova”.

Fudbaleri Lacija pobedili su danas na svom terenu Đenovu sa 4:1 u petom kolu italijanske Serije A, a zapaženu ulogu imao je srpski reprezentativac Sergej Milinković-Savić.

Lacio je poveo golom Felipea Kasijeda u sedmom minutu na asistenciju srpskog fudbalera, da bi Čiro Imobile u 23. povisio na 2:0.

Đenova je uspela da uzvrati preko Krištova Pjateka u 46. minutu, ali je Milinković-Savić u 53. na asistenciju Senada Lulića ponovo doveo nebesko-plave do dva gola prednosti. Konačan rezultat postavio je Imobile svojim drugim golom u 89. minutu.

Bolonja je na svom terenu iznenadila Romu i pobedila sa 2:0, a golove su postigli Federiko Matijelo u 36. minutu i Federiko Santader u 59.

Srpski reprezentativac Aleksandar Kolarov nastupao je od 65. minuta za Romu. Udineze je takođe sa 2:0, samo u gostima, pobedio Kjevo.

Fudbaleri Milana i Atalante odigrali su nerešeno 2:2, u utakmici petog kola italijanske lige.

Milan je na svom San Siru poveo već u drugom minutu golom Gonzala Iguaina, a izjednačio je Alehandro Gomes u 54. minutu. „Roso-neri” su ponovo poveli u 61. minutu golom Đakoma Bonaventure, a bod gostima obezbedio je Emilijano Rigoni u drugom minutu nadoknade vremena.