Митровић и Јокановић са Фуламом изборили меч за повратак у Премијер лигу (ВИДЕО)

3

На Вемблију ће 26.маја најстарији професионални клуб из Лондона водити мегдан са бољим из дуела Астон Вила - Мидлзбро

Фулам је на корак од повратка у Премијер лигу. Први меч полуфинала плеј-офа тим менаџера Славише Јокановића изгубио је у гостима од Дерби Каунтија 0:1, али је у реваншу славио 2:0 головима Рајана Сесењона у 47. и Дениса Одоија у 66. минуту.

Најстарији професионални клуб у Лондону газио је ривала од старта, шансе су се низале, али је голман ривала био несавладив прво полувреме.

Ипак, већ на старту другог са седам метара после убачене и спуштене лопте искоса је погодио Сесењон, а после корнера двадесетак минута касније на првој стативи је Одои лопту захватио главом и сместио је у даљи голманов угао.

Александар Митровић није дао гол, али је одлично одиграо пред нешто више од 23.000 гледалаца на крејвен котиџу. Имао је неколико одличних шанси.

Фулам је обезбедио меч за улазак у Премијер лигу на Вемблију 26. маја, али још не зна ривала. Астон Вила је у првом мечу другог полуфинала савладала Мидлзбро, па су Џон Тери и друштво у предности пред сутрашњи реванш.

Kоментари (3)

SARS

Bravo Jokane!!!

Karlo Veliki

Veceras sam bio svim srcem uz Fulam. Koji spektakl u svakom pogledu u odnosu na pucnjavu i makljazu kod vecitih, sudiju Obradovica i Kokezin FSS kod nas.