"Лудница" у Италији, Кулибали у 90. минуту срушио Јувентус, Наполи може до титуле, гол и асистенција Сергеја у демолирању Сампдорије (ВИДЕО)

Лацио остварио важан тријумф којим је задржао четврту позицију и повећао шансе за наступ у Лиги шампиона

Играо је Лацио један од најважнијих мечева у сезони, против Сампдорије на домаћем терену, против веома доброг ривала, а бодови су им били неопходни.

И баш у таквим мечевима велики играчи испливају на сцену. А у Лацију то је очигледно Сергеј Милинковић-Савић, потенцијална „бомба” предстојећег прелазног рока, надамо се и Мондијала у Русији.

Репрезентативац наше земље довео је Лацио у вођство у 23. минуту, а потом је асистирао Имобилеу за трећи гол свог тима.

Поред њега погађали су још Де Вриј и поменути Имобиле, два пута. Његов саиграч Душан Баста меч је преседео на клупи.

Трку за Лигу шампиона наставио је и Интер, који је славио на гостовању Кјеву у Верони. Победу су им головима на почетку другог полувремена обезбедили Икарди и Перишић, док је част домаћих у 90. минуту спасао Степински.

За Кјево су цео меч одиграли Иван Радовановић и Ненад Томовић. Њих двојица ће се са Кјевом до краја грчевито борити за опстанак у Серији А.

Још један Србин је постигао погодак, али се није радовао победи. Адем Љајић је погодио за Торино у поразу од Аталанте у Бергаму.

Драма у Италији се наставља, голом Кулибалија у 90. минуту Наполи је победио (1:0) водећи Јувентус и пришао му на бод четири кола пре краја. Наполитанци титулу чекају још од времена Дијега Марадоне.