"Лудница" у Италији, Кулибали у 90. минуту срушио Јувентус, Наполи може до титуле, гол и асистенција Сергеја у демолирању Сампдорије (ВИДЕО)

2

Лацио остварио важан тријумф којим је задржао четврту позицију и повећао шансе за наступ у Лиги шампиона

Играо је Лацио један од најважнијих мечева у сезони, против Сампдорије на домаћем терену, против веома доброг ривала, а бодови су им били неопходни.

И баш у таквим мечевима велики играчи испливају на сцену. А у Лацију то је очигледно Сергеј Милинковић-Савић, потенцијална „бомба” предстојећег прелазног рока, надамо се и Мондијала у Русији.

Репрезентативац наше земље довео је Лацио у вођство у 23. минуту, а потом је асистирао Имобилеу за трећи гол свог тима.

Поред њега погађали су још Де Вриј и поменути Имобиле, два пута. Његов саиграч Душан Баста меч је преседео на клупи.

Трку за Лигу шампиона наставио је и Интер, који је славио на гостовању Кјеву у Верони. Победу су им головима на почетку другог полувремена обезбедили Икарди и Перишић, док је част домаћих у 90. минуту спасао Степински.

За Кјево су цео меч одиграли Иван Радовановић и Ненад Томовић. Њих двојица ће се са Кјевом до краја грчевито борити за опстанак у Серији А.

Још један Србин је постигао погодак, али се није радовао победи. Адем Љајић је погодио за Торино у поразу од Аталанте у Бергаму.

Драма у Италији се наставља, голом Кулибалија у 90. минуту Наполи је победио (1:0) водећи Јувентус и пришао му на бод четири кола пре краја. Наполитанци титулу чекају још од времена Дијега Марадоне.

Семафор 34. кола Серије А:
СПАЛ – Рома 0:3 (Викари 33. аутогол, Наинголан 52, Шик 60)
Сасуоло – Фиорентина 1:0 (Политано 41)
Милан – Беневенто 0:1 (Јемело 29)
Каљари – Болоња 0:0
Лацио – Сампдорија 4:0 (Милинковић-Савић 32, Де Вриј 43, Имобиле 85, 88)
Кјево – Интер 1:2 (Степински 90 - Икарди 52, Перишић 61)
Удинезе – Кротоне 1:2 (Лазања 6 - Сими 7, Фараони 86)
Аталанта – Торино 2:1 (Фројлер 53, Госенс 64 - Љајић 56)
Јувентус – Наполи 0:1 (Кулибали 90)
20.45: Ђенова – Верона

Kоментари (2)

VIDEO???

E jak vam ovaj video gde nema gola Napolija!!!

grom

juventus je u italiji kao zvezda u srbiji,sudije i samo sudije,biće oni opet prvaci taman oteli sve do kraja