Рома сигурна, пораз Миленковића, Беневенто изненадио Милан

0

Фудбалери Роме победили су у гостима екипу СПАЛ-а са 3:0 у утакмици 34. кола италијанске Серије А

Рома је повела у 33. минуту аутоголом Франческа Викарија, на 2:0 повисио је Рађа Наинголан у 52. минуту, а коначан резултат поставио је осам минута касније Патрик Шик.

Екипа Роме је трећа на табели Серије А са 67 бодова, док је СПАЛ на 17. месту са 29.

Рому следеће недеље очекује први меч полуфинала Лиге шампиона против Ливерпула, а у наредном колу Серије А дочекује Кјево, док СПАЛ гостује Верони.

Наш Александар Коларов није наступио на овом мечу због повреде.

Фудбалери Сасуола са 1:0 су победили Фиорентину, а једини гол дао је Политано у 41. минуту. Домаћи тим је тако искористио црвени картон који је добио Дабо у 30. минуту.

Наш Никола Миленковић одиграо је цео меч за госте.

Фиорентина је девета на табели са 51 бодом, док је Сасуоло на 13. позицији са 37.

Фудбалери Беневента са 1:0 победили су Милан у гостима голом Jемела у 29. минуту.

Једини гол на мечу, вредан три бода, постигао је Пјетро Јемело у 29. минуту.

Милан је имао више лопту у свом поседу, много више удараца ка голу противника и играча више од 80. минута, али то није било довољно да вечерас стигне до позитивног резултата.

Екипа Милана је шеста на табели Серије А са 54 бода. На другој страни, Беневенто је уписао тек пету победу од почетка сезоне и последњи је на табели са само 17 освојених бодова.