Remi Vest Hema i Stouka

0

Fudbaleri Vest Hema i Stouka igrali su nerešeno 1:1 u poslednjoj utakmici 34. kola engleske Premijer lige

Stouk je na gostovanju u Londonu bio nadomak pobede, ali na kraju ipak nije uspeo da dođe do važna tri boda u borbi za opstanak.

Do prednosti su stigli u 79. minutu pogotkom Pitera Krauča, ali je slavlje Stouku pokvario Endi Kerol golom u 90. minutu.

Vest Hem je posle današnjeg remija 14. sa 35 bodova, dok je Stouk pretposlednji, 19. sa 28.

Semafor 34. kola Premijer lige:

Sautempton – Čelzi 2:3 (Tadić 21, Bednarek 60 - Žiru 70, 78, Azar 75)

Kristal Palas – Brajton 3:2 (Zaha 5, 24, Tomkins 14 - Marej 18, Izkierdo 34)

Barnli – Lester 2:1 (Vud 6. Long 9 - Vardi 72)

Hadersfild – Votford 1:0 (Ins 90+1)

Svonsi – Everton 1:1 (Aju 71 - Noton 43. autogol)

Liverpul – Bornmut 3:0 (Mane 7, Salah 69, Firmino 90)

Totenhem – Mančester Siti 1:3 (Eriksen 42 - Gabriel Žezus 22, Gundogan 25. jedanaesterac, Sterling 72)

NJukasl – Arsenal 2:1 (Perez 29, Riči 68 - Lakazet 14)

Mančester Junajted – VBA 0:1 (Rodrigez 73)

Vest Hem – Stouk 1:1 (Kerol 90 – Krauč 79)