Реми Вест Хема и Стоука

0

Фудбалери Вест Хема и Стоука играли су нерешено 1:1 у последњој утакмици 34. кола енглеске Премијер лиге

Стоук је на гостовању у Лондону био надомак победе, али на крају ипак није успео да дође до важна три бода у борби за опстанак.

До предности су стигли у 79. минуту поготком Питера Крауча, али је славље Стоуку покварио Енди Керол голом у 90. минуту.

Вест Хем је после данашњег ремија 14. са 35 бодова, док је Стоук претпоследњи, 19. са 28.

Семафор 34. кола Премијер лиге:

Саутемптон – Челзи 2:3 (Тадић 21, Беднарек 60 - Жиру 70, 78, Азар 75)

Кристал Палас – Брајтон 3:2 (Заха 5, 24, Томкинс 14 - Мареј 18, Изкиердо 34)

Барнли – Лестер 2:1 (Вуд 6. Лонг 9 - Варди 72)

Хадерсфилд – Вотфорд 1:0 (Инс 90+1)

Свонси – Евертон 1:1 (Ају 71 - Нотон 43. аутогол)

Ливерпул – Борнмут 3:0 (Мане 7, Салах 69, Фирмино 90)

Тотенхем – Манчестер Сити 1:3 (Ериксен 42 - Габриел Жезус 22, Гундоган 25. једанаестерац, Стерлинг 72)

Њукасл – Арсенал 2:1 (Перез 29, Ричи 68 - Лаказет 14)

Манчестер Јунајтед – ВБА 0:1 (Родригез 73)

Вест Хем – Стоук 1:1 (Керол 90 – Крауч 79)