Победе Алавеса, Атлетика,Хетафеа и Реала

0

Фудбалери Алавеса победили су на гостујућем терену Еибар са 1:0, у утакмици 32. кола шпанског првенства

Једини гол постигао је Јон Гуидети у петом минуту када је савладао Марка Дмитровића.

Играчи Атлетико Мадрида победили су на свом терену Леванте са 3:0 у 32. колу шпанске Примере.

Голове за тријумф „јорганџија” постигли су Анхел Кореа у 33, Антоан Гризман у 48. и Фернандо Торес у 77. минуту.

Наш Саша Лукић био је на клупи гостију, али није улазио у игру.

Фудбалери Реал Мадрида победили су данас у гостима Малагу са 2:1 у последњој утакмици 32. кола шпанске Примере.

Овом победом краљевски клуб дошао је до трећег места на табели шпанског првенства, док је Малага остала на последњем 20. месту, готово без шанси да избори опстанак у Примери.

Екипа Зинедина Зидана је на гостовању играла у измењеном саставу, а до предности је стигла у 29. минуту голом Иска, да би Касемиро у 63. на асистенцију стрелца првог гола повисио на 2:0.

Коначан резултат постављен је у последњим секундама утакмице када је Дијего Ролан савладао Кејлора Наваса.

Реал на трећем месту Примере има 67 бодова, четири мање од другопласираног Атлетико Мадрида, а два више од четвртопласиране Валенсије, док је Малага на 20. са 17 бодова, чак 14 бодова мање од прве екипе ван зоне испадања.

Нешто раније вечерас Хетафе је на свом терену са 1:0 победио Еспањол, а стрелац јединог гола на тој утакмици био је Дамијан Суарес.

Семафор 32. кола Ла Лиге:

Ђирона – Бетис 0:1 (Лорен 36)

Севиља – Виљареал 2:2 (Нолито 78, Н'Зонзи 82 - Раба 36, Бака 68)

Барселона – Валенсија 2:1 (Л. Суарез 15, Умтити 51 - Парехо 86. једанаестерац)

Лас Палмас – Реал Сосиједад 0:1 (Ојарзабал 21)

Леганес – Селта 1:0 (Гереро 63)

Атлетик Билбао – Депортиво 2:3 (Гарсија 48, Сусаета 72 - Адриан 6, 14, Борха 53)

Еибар – Алавес 0:1 (Гуидети 5)

Атлетико Мадрид – Леванте 3:0 (Кореа 33, Гризман 48, Торес 77)

Хетафе – Еспањол 1:0 (Суарез 53)

Малага – Реал Мадрид 1:2 (Ролан 90+3 – Иско 29, Каземиро 63)