Каљари победио Удинезе голом Ћепителија, реми Интера без голова

0

Каљари је прекинуо низ од три пораза и 14. је на табели са 32 бода, Удинезе је претрпео 19. пораз у првенству и заузима 13. место са 33 бода

Фудбалери Каљарија победили су на свом терену Удинезе са 2:1, у утакмици 32. кола италијанског првенства.

Удинезе је повео у 10. минуту голом Кевина Ласање, а изједначио је Леонардо Паволети у 21. минуту. Победу домаћима донео је Лука Ћепители голом у 84. минуту.

Кјево и Торино одиграли су без голова, домаћин је последњих неколико минута имао играча мање. Ђенова је голом Бесе у 28. минуту дошла до победе над Кротонеом.