САМО У ИТАЛИЈИ: Судија гледао снимак, па казао да пенала нема. Игра настављена, после четири минута поново гледао исти снимак и свирао пенал! (ВИДЕО)

Невероватна сцена на сусрету Торина и Фиорентине у 29. колу Серије А

ВАР има много противника, а после виђеног у Торину имаће их још више. Наиме, у шестом минуту сусрета између Торина и Фиорентине, после дуела Моретија и Симеонеа, судија је свирао једанаестерац.

Одлучио је за сваки случај да консултује „ВАР”, судија поред видео технологије позвао је и главног, који је после одгледаног снимка казао да једанаестерца нема.

Меч је настављен, а веровали или не, после читава четири минута поново је позвао главни арбитар да погледа исти снимак из шестог минута! Разлика је била у томе што је сада одлучио да свира пенал! И то због играња руком Де Силвестрија, то је ситуација коју у први мах нико није приметио.

Једанаестерца из шестог изведен је у 13. минуту, лопту је узео Верету, а голман Торина Сигиру је одбранио!