Рома везала три победе, Ундер поново херој, Ђенова боља од Интера

0

Рома је везала трећу победу и трећа је на табели италијанског првенства са 50 бодова

Фудбалери Роме победили су Удинезе са 2:0 у првом мечу 25. кола Серије А. Стрелац првог гола у Удинама био је Џенгиз Ундер у 70. минуту. Турском нападачу је то четврти гол у последње три утакмице.

Погодак је још постигао Дијего Пероти у првом минуту судијске надокнаде времена.

Српски фудбалер Александар Коларов био је на клупи Роме и није улазио у игру.

Кјево је са 2:1 победио Каљари, а наш Иван Радовановић одиграо је цео меч за домаћи тим. Ђенова је са 2:0 била боља од Интера. Наш Дарко Лазовић ушао је у игру у 80. минуту.