Севиља убедљива у Барселони, реми Атлетика уз гол Гризмана

0

Виљареал је без Антонија Рукавине (остао на клупи за резерве) савладао Леванте 2:1

Фудбалери Севиље победили су Еспањол са 3:0 у Барселони у првом мечу данашњег програма 20. кола шпанске Ла Лиге. Голове за госте дали су Васкез, Сарабиа и Муриел.

Фудбалери Атлетико Мадрида одиграли су данас на свом терену нерешено 1:1 против Ђироне, у утакмици 20. кола шпанског првенства.

Атлетико је повео у 34. минуту голом Антоана Гризмана, после асистенције Дијега Косте, а бод гостима обезбедио је Порту, голом у 73. минуту.

Виљареал је без Антонија Рукавине (остао на клупи за резерве) савладао Леванте 2:1. Гости су пораз ублажили у 93. минуту. Саша Лукић је одиграо 53. минута за Леванте, у 31. је "пожутео".

Немања Максимовић одиграо је је цео меч за Валенсију, али су оба штопера Слепих мишева Габријел и Везо искључени, па је тим са мора остао без бодова, поражен је 1:2.

Семафор 20. кола Ла Лиге:

Хетафе – Атлетик Билбао 2:2 (Молина 21. једанаестерац, Анхел 74 - Вилијамс 13, Гарсија 48. једанаестерац)

Еспањол – Севиља 0:3 (Васкез 15, Сарабиа 34, Муриел 90)

Атлетико Мадрид – Ђирона 1:1 (Гризман 34 - Порту 73)

Виљареал – Леванте 2:1 (Тригерос 26. једанаестерац, Черишев 60 - Рожер 90+3)

Лас Палмас – Валенсија 2:1 (Виера 20, Каљери 53. једанаестерац - Мина 5)

12.00: Алавес – Леганес

16.15: Реал Мадрид – Депортиво

18.30: Реал Сосиједад – Селта

20.45: Бетис – Барселона