Качар бољи од Костића у српском окршају, реми Ајнтрахта

0

Фудбалери Вердера и Хофенхајма одиграли су нерешено 1:1 у утакмици 18. кола немачке Бундеслиге, док су победе уписали Аугсбург, Хановер и Штутгарт

Хофенхајм је пропустио шансу да се победом против Вердера попне на табели, тако да је сада седми са 27 бодова.

Хофенхајм је повео у голом Бењамина Хобнера у 39. минуту, а изједначење и бод домаћој екипи донео је Теодор Гебре Селасије у 63. минуту. За домаће је читав меч одиграо Милош Вељковић.

Фудбалери Аугсбурга победили су Хамбург са 1:0 поготком Ку Ја-Чеола у 45. минуту. За домаће је Гојко Качар играо, али тек од 93. минута, док је Филип Костић читав меч провео на терену.

Истим резултатом славио је и Штутгарт против Херте. Стрелац јединог гола био је Никлас Штарк који је у 78. минуту погодио сопствену мрежу.

Фудбалери Ајнтрахта и Фрајбурга одиграли су нерешено 1:1, док је највише голова пало на мечу Хановера и Мајнца – 3:2.

За Ајнтрахт је међу стартерима био Мијат Гаћиновић, који се на терену задржао 85 минута, док је Лука Јовић меч преседео на клупи.