Јунајтед и Тотенхем сигурни, реми Ситија и Ливерпула

1

Црвени ђаволи из Манчестера дављенику задали још један ударац, голман Виктор Валдес се клизао као на леду па примио гол и сигурно ће бити тема шала наредних дана

Манчестер је славио против дављеника Мидлзброа. Начели су Црвени ђаволи домаћина у 30. минуту када је са леве стране центрирао Ешли Јанг, а на три метра од гола утрчао је Фелаини и погодио главом за 1:0.

Џеси Лингард је у 62. минуту дуплирао предност, повукао је контру, неометан дошао до 18 метара, а онда лопту послао рашље (2:0).

Домаћини су смањили преко Гестедеа у 77. минуту, лопту је на седам метара промашио Смолинг, а играч Мидлзброа је сам био на петерцу и послао је лопту кроз ноге Де Хее.

И, онда надокнада времена, враћена лопта у оквир гола Мидлзброа, голман Виктор Валдес се измицао, намештао, а онда кад је хватао залет оклизнуо се и пао, притрчао је Валенсија, покупи лопту и одшетао се до гол линије и убацио је у мрежу (3:0).

Мозак српске фудбалске репрезентације, Душан Тадић, одиграо је нешто више од сат времена у поразу Саутемптона на гостовању Тотенхему (1:2).

У дербију 29. кола Премијер лиге Манлестер Сити у Ливерпул освојили су по бод, пошто је на Итихаду било 1:1.

Гости су водили од 51. минута, када је са беле тачке предност донео Милнер, да би у 69. резултат поравнао Кун Агуеро, после прецизног додавања Де Брујнеа.

Оваквим исходом највише је профитирао Тотенхем, који ће после 29 утакмица заузимати друго место. Такође подела бодова свиђа се и Јунајтеду, који улази у трку за места која воде у Лигу шампиона.

Семафор 28. кола Премијер лиге:

ВБА – Арсенал 3:1 (Досон 12, 75, Робсон-Кану 55 – Санчез 15)

Кристал Палас – Вотфорд 1:0 (Дини 68. аутогол)

Евертон – Хал 4:0 (Калверт-Левин 9, Валенсија 78, Лукаку 90+1, 90+4)

Стоук – Челзи 1:2 (Волтерс 38. једанаестерац - Вилиан 13, Кејлхил 87)

Сандерленд – Барнли 0:0

Вест Хем – Лестер 2:3 (Ланцини 20, Ају 63 - Марез 5, Хут 7, Варди 38)

Борнмут – Свонси 2:0 (Масон 31. аутогол, Афобе 72)

Мидлзбро – Манчестер Јунајтед 1:3 (Гестеде 77 - Фелаини 30, Лингард 62, Валенсија 90+3)

Тотенхем – Саутемптон 2:1 (Еиксен 14, Али 33 једанаестерац - Вард Проуз 52)

17.30: Манчестер Сити – Ливерпул 1:1 (Агуеро 69 - Милнер 51 једанаестерац)

Kоментари (1)

DEKI

sad treba i ovog golmana da uhapse specijalci ka i Srbina u Belgiji zbog auto gola!