Бишевац са Мецом освојио бод на гостовању Сент Етјену, Лион убедљив

0

Сент Етјен је пропустио прилику да се победом против Меца укључи у борбу за пласман у Лигу Европе наредне сезоне, ПСЖ једва до победе против Лоријена после шока на Камп Ноу

Мец је на гостовању Сент Етјену освојио веома важан бод у борби за опстанак у друштву најбољих. Гости су повели већ у првом минуту, после фантастичног шута Сара из велике удаљености.

У 53. минуту Словенац Роберт Берић је изједначио такође прелепим голом, али је тријумф гостима обезбедио Фалет у 67. минуту. ипак, у последњим тренуцима сусрета шок за госте, после поготка Перина у 94. минуту за реми. За Мец је читав меч и то врло добро одиграо Милан Бишевац.

Лион је и даље сигуран на четвртом месту. Домаћин је испрашио Тулуз са 4:0, два гола у другом делу дао је Депај.