Сити декласирао Јунајтед у дербију Манчестера (ВИДЕО)

Чак девет голова виђено је у Манчестеру

Фудбалери Манчестер ситија победили су на свом терену екипу Манчестер јунајтеда са 6:3, у утакмици деветог кола Премијер лиге.

Сити је у градском дербију повео голом Фила Фодена у осмом минуту, Ерлинг Халанд је головима у 34. и 37. минуту повећао резултат, а свој други погодак Фоден постиже у 44. минуту.

Гол за Јунајтед постиже Ентони у 56. минуту, а са головима су затим наставили Халанд и Фоден. Норвежанин је био стрелац у 64, док је Фоден хет-трик забележио у 73. минуту.

До краја резултат је смањио Ентони Марсијал головима у 84. и првом минуту надокнаде из пенала.

Сити је на другом месту Премијер лиге са 20 бодова, док је Јунајтед шести са осам бодова мање.

У наредном колу Сити дочекује Саутемптон, а Јунајтед гостује Евертону.

Без голова на мечу Лидса и Астон Виле

Фудбалери Лидса и Астон Виле одиграли су данас нерешено 0:0, у утакмици деветог кола Премијер лиге.

Лидс је тренутно 12. на табели Премијер лиге са девет бодова, док је Астон Вила две позиције испод са осам бодова на свом конту.

Домаћа екипа је цело друго полувреме играла са играчем мање, пошто је Синистера у 48. минуту добио други жути картон.

Фудбалери Лидса ће у наредном колу гостовати Кристал Паласу, док ће Астон Вила у госте Нотингем Форесту.