"Zvezdin" Dioni dao gol, Andrić dva za pobedu u gostima (VIDEO)

0

Svi gosti u Francuskoj se pevajući vratili kućama

Klermon je po povratku u elitu u prvom meču naleteo na branioca titule PSŽ i izgubio je 0:5.

U drugom meču, u gostima Remsu, gubio je 0:2 na poluvremenu, a onda je proradio pridošlica iz zagrebačkog Dinama Komnen Andrić.

Srbin je u 51. sa penala smanjio, a u 62. na asistenciju Ožijea izjednačio. Bili su to prvi golovi Klermona u šampionatu.

Na ruku je gostima išlo i isključenje Agbadua u 47. minutu.

Domaći Rems dotukli su Čam i Bela golovima u 72. i 77. minutu za pobedu 4:2.

Tuluz je pobedio Troa 3:0 u gostima.

Ajačio i Lens su odigrali 0:0, a Okser i Anže 2:2, pa su svi gosti sa bodovima krenuli kući, neki sa manje, neki sa više.

Gol u remiju Anžea dao je i Loik Dioni, u 22. minutu smanjio je prednost domaćina na 1:2, a Salama je golom u 77. minutu doneo bod.