Верона после 0:3 до великог преокрета против Венеције (ВИДЕО)

0

Реми Специје и Сасуола

Фудбалери Вероне победили су данас на гостовању екипу Венеције са 4:3, у мечу 16. кола италијанске Серије А.

Домаћи тим је после првог полувремена водио са 3:0, а стрелци су били Пјетро Чекарони у 12., Домен Чрнигој у 19. и Томас Анри у 28. минуту.

У наставку меча Верона долази до потпуног преокрета, а резултат је прво аутоголом смањио Анри у 52. минуту.

Чекарони је у 63. минуту добио директан црвени каротн због играња руком у шеснаестерцу.

Два минута касније са "беле тачке" је био прецизан Ђанлука Капрари, да би до победе гости дошли головима Ђованија Симеонеа у 67. и 85. минуту.

Српски фудбалер Дарко Лазовић је одиграо цео меч за Верону, док је Иван Илић терен напустио у 79. минуту.

Верона је сада девета на табели Серије А са 23 бода, док је Венеција 16. са 15 бодова.

Специја и Сасуоло су одиграли нерешено 2:2.

Реј Манај је довео Специју у вођство голом у 35. минуту, а Емануел Гјаси је у 48. минуту увећао предност.

Гостујући тим је до краја дошао до бода, а голове је постигао Ђакомо Распадори у 66. и 79. минуту.

Сасуоло је на 12. месту са 20 бодова, док је Специја 17. са 12 бодова.