Vlahović nastavio da rešeta, Fiorentina slavila u Bolonji (VIDEO)

0

Fiorentina je trenutno peta sa 27 bodova, dok je Bolonja osma sa tri boda manje

Fudbaleri Fiorentine pobedili su na gostovanju ekipu Bolonje sa 3:2, u meču 16. kola italijanske Serije A.

Tim iz Firence je poveo golom Jusufa Maleha u 33. minutu, da bi devet minuta kasnije izjedančenje domaćem timu doneo Musa Barou.

Kristijano Biragi je u 51. minutu ponovo doveo gostujući tim u vođstvo, a srpski napadač Dušan Vlahović je sa penala u 67. minutu povećao rezultat (bio je to njegov 13 gol u Seriji A ove sezone).

Bolonja, koju sa klupe vodi srpski trener Siniša Mihajlović, do kraja je uspela samo da smanji rezultat golom Erona Hikija u 83. minutu.

Vlahović i Nikola Milenković odigrali su ceo meč za Fjorentinu, dok je Aleksa Terzić u igru ušao u 84. minutu. Matija Nastasić nije bio u sastavu zbog povrede lista.

U narednom kolu Fiorentina dočekuje Salernitanu, a Bolonja gostuje Torinu.