Onaj šampionski Liverpul: Origi u 94. doneo pobedu, Vest Hem srušio Čelzi (VIDEO)

0

Fudbaleri Liverpula pobedili su u gostima ekipu Vulverhemptona sa 1:0, u utakmici 15. kola Premijer lige

Ekipa Jirgena Klopa se mučila protiv Vulvsa, dobre prilike su u drugom poluvremenu propustili Diogo Žota i Sadio Mane, ali su „crveni” ipak uspeli da osvoje sva tri boda.

Strelac tri boda vrednog pogotka bio je Divok Origi u 94. minutu, na asistenciju Mohameda Salaha.

Fudbaleri NJukasla upisali su prvu pobedu u šampionatu, pošto su na svom terenu bili bolji od Barnlija sa 1:0. Strelac jedinog pogotka bio je Kalum Vilson u 40. minutu.

Fudbaleri Sautemptona i Brajtona odigrali su nerešeno 1:1. Poveo je Sautempton u 29. minutu golom Armanda Broje, a izjednačenje i bod Brajtonu doneo je Nil Mope u 98. minutu.

Fudbaleri Vest Hema pobedili su na svom terenu ekipu Čelzija sa 3:2. Čelzi je poveo u 28. minutu golom Tijaga Silve, izjednačio je Manuel Lansini sa penala u 40. minutu.

Novu prednost gostujućem timu doneo je Mejson Maunt četiri minuta kasnije. Pobedu Vest Hemu doneli su Džarod Bouen u 56. i Artur Masuaku u 87. minutu.

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su u gostima Votford sa 3:1. Strelci sa Siti bili su Rahim Sterling u četvrtom i Bernardo Silva u 31. i 63. minutu. Gol za Votford postigao je Kučo Ernandes u 74. minutu.

Semafor 15. kola Premijer lige:
Vest Hem – Čelzi 3:2 (Lansini 40. jedanaesterac, Bouen 56, Masuaku 87 – Silva 28, Maunt 44)
NJukasl – Barnli 1:0 (K. Vilson 40)
Sautempton – Brajton 1:1 (Broja 29 – Mopaj 90+8)
Vulverhempton – Liverpul 0:1 (Origi 90+4)
Votford – Mančester siti 1:3 (Ernandes 74 – Sterling 4, B. Silva 31, 63)
15,00: Lids – Brentford
15,00: Mančester junajted – Kristal palas
15,00: Totenhem – Norič
17,30: Aston Vila – Lester