Arsenal dao gol dok je De Hea ležao na travi, Ronaldo zadovoljio pravdu (VIDEO)

1

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su na svom terenu ekipu Arsenala sa 3:2, u meču 14. kola Premijer lige

Arsenal je do vođstva došao u 13. minutu. Lopta je posle kornera došla do Emila Smita-Roua, a golmana Junajteda Davida de Heu je slučajno sapleo saigrač Fred.

De Hea je ostao na zemlji, a Smit-Rou je neometano postigao gol. Sudija je gol priznao nekoliko minuta kasnije posle gledanja VAR-a.

Junajted je do izjednačenja došao golom Bruna Fernandeša u 44. minutu, a portugalskom igraču ovo je bio 100. nastup za ekipu.

U nastavku meča Kristijano Ronaldo je iskoristio asistenciju Markusa Rašforda, i u 52. minutu doveo je Junajted u vođstvo.

Martin Odegard je dva minuta kasnije posle asistencije Gabrijela Martinelija izjednačio rezultat.

U 68. minutu Fred je pao u kaznenom prostoru Arsenala, nakon što ga je oborio Odegard, a sudija je tek posle nekoliko minuta na asistenciju VAR-a dosudio penal.

Ronaldo je sa "bele tačke" u 70. minutu doneo sva tri boda Junajtedu, i prvu pobedu u Premijer ligi posle 30. oktobra.

Domaći tim sa klupe je poslednji put vodio privremeni trener Majkl Kerik, nakon što je Ralf Rangnik danas dobio radnu dozvolu.

Fudbaleri Totenhema pobedili su na svom terenu ekipu Brentforda sa 2:0. Totenhem je poveo u 12. minutu, kada je autogol glavom postigao Serhi Kanos.

Promene rezultata nije bilo sve do 65. minuta, a tada se u strelce upisao Son Hjon-Min, na asistenciju Serhija Regilona.

Semafor 14. kola Premijer lige:
Totenhem – Brentford 2:0 (Kanos 12. autogol, Son 65)
Mančester junajted – Arsenal 3:2 (Fernandeš 44, Ronaldo 52, 70. jedanaesterac - Smit Rau 13, Odegard 54)