Ајнтрахт до сва три бода у петом минуту надокнаде (ВИДЕО)

0

Фудбалери Ајнтрахта победили су као домаћини Унион Берлин са 2:1, у 13. колу немачке Бундеслиге

Повео је Ајнтрахт голом Ђибрила Соуа у 22. минута, да би изједначење Унион Берлину донео Макс Крусе голом из пенала у 62. минуту.

Победу Ајнтрахту донео је Обите Ндика у петом минуту судијске надокнаде времена, након асистенције српског репрезентативца Филипа Костића.

Фудбалери Бајер Леверкузена победили су на гостовању екипу Лајпцига са 3:1. Флоријан Вирц довео је госте у вођство, у 21. минуту, да би до краја полувремена гол постигао и Муса Диаби, у 34. минуту.

Домаћи тим је смањио резултат голом Андреа Силве у 62. минуту, а два минута касније трећи гол за гостујући тим постигао је Џонатан Фримпонг. Пенал за екипу Лајпцига у 88. минуту није реализовао Доминик Собослаи.

Семафор 13. кола Бундеслиге:
Ајнтрахт – Унион Берлин 2:1 (Сов 22, Ендика 90+5 – Крусе 62)
Лајпциг – Леверкузен 1:3 (Ан. Силва 62 – Вирц 21, Дијаби 34, Фримпонг 64)
Келн – Менхенгладбах 4:1 (Љубичић 55, Ут 77, Дуда 78, Андерсен 90+3 – Хофман 74)
Бохум – Фрајбург 2:1 (Полтер 54, Пантовић 82 – Линхерт 51)
Гројтер Фирт – Хофенхајм 3:6 (Левелинг 22, Тилман 46, Хргота 67 – Бебу 32, 63, 80, Рутер 40, 57, Мајерхофер 66. аутогол)
Херта – Аугзбург 1:1 (Рихтер 40 – Грегорич 90+7)
Волфзбург – Дортмунд 1:3 (Вегхорст 2 – Чан 35. пенал, Мален 55, Халанд 81)
Бајерн – Арминија 1:0 (Сане 71)
Штутгарт – Мајнц 2:1 (Ито 21, Соса 51 – Хак 39)