Siti po snegu bolji od Vest Hema, Vardi se napokon raspucao, remi Čelzija i Junajteda (VIDEO)

0

Siti je na deobi prvog mesta sa osvojenih 29 bodova i utakmicom više od Čelzija. Vest Hem je četvrti sa 23 poena. U narednom kolu, Siti će gostovati Aston Vili, dok će Vest Hem dočekati Brajton

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su na svom terenu Vest Hem sa 2:1. Strelci za Siti bili su Ilkaj Gundogan u 33. i Fernandinjo u 90.minutu, dok je gol za Vest Hem postigao Manuel Lanzini u četvrtom minutu sudijske nadoknade vremena.

U istom terminu, Lester je kao domaćin pobedio Votford sa 4:2. Golove za Lester postigli su Džejms Medison u 16, Džejmi Vardi u 34. i 42. i Ademola Lukman u 68. minutu. Strelci za Votford bili su Džošua King iz penala u 30. i Emanuel Denis u 61. minutu.

Pobedu na svom terenu ostvario je i Brentford savladavši Everton sa 1:0. Pobedonosni gol za Brentford postigao je Ajven Touni iz penala u 24. minutu.

Sneg odložio duel Barnlija i Totetenhema u Premijer ligi

Meč između fudbalera Barnlija i Totenhema u okviru 13. kola engleske Premijer lige, odložen je zbog snega koji od jutros pada u Barnliju, preneo je Bi Bi Si.

LJudi iz domaćeg kluba zbog velikih padavina nisu uspeli da pripreme teren za bezbedno odigravanje meča.

Sneg koji je padao bez prestanka, primorao je delegate Premijer lige da donesu odluku o odlaganju susreta.

Fudbaleri Čelzija i Mančester junajteda odigrali su u Londonu nerešeno 1:1. Gosti su poveli golom Džejdona Sanča u 50. minutu.

Golu je prethodila velika gresska igrača Čelsija Žoržinja, koji je ostao poslednji igrač u odbrani, nakon kornera njegove ekipe.

U 67. minutu prekršaj u šesnaestercu nad Tijagom Silvom napravio je igrač Junajteda Aron Van-Bisaka, a precizan sa penala dva minuta kasnije bio je Žoržinjo.