Вест Хем елиминисао Манчестер сити, Ливерпул и Тотенхем у четвртфиналу Лига купа

0

Фудбалери Вест Хема пласирали су се вечерас у четвртфинале Лига купа, пошто су на свом терену победили Манчестер сити после пенала са 5:3.

У „регуларном“ делу меча резултат је био 0:0.

У четвртфинале се пласирао и Ливерпул победом у гостима против Престона са 2:0.

Голове за Ливерпул постигли су Такуми Минамино у 62. и Дивок Ориги у 84. минуту.

Фудбалери Тотенхема пласирали су се у четвртфинале пошто су у гостима победили Барнли са 1:0. Стрелац победоносног гола за Тотенхем био је Лукас у 68. минуту.

Лестер је као домаћин елиминисао Брајтон након бољег извођења пенала укупним резултатом 6:4. А пласман у наредну рунду изборио је и Брентфорд победивши у гостима Стоук са 2:1.

Жреб за четвртфинале обавиће се у суботу.

Четвртфиналне утакмице на програму су 21. и 22. децембра.