Победе Роме, Интера и Лација у Серији А, СМС „уписао“ асистенцију

0

Сергеј Милинковић-Савић је играо до 79. минута за Лацио. У табору Фјорентине цео меч одиграли су Душан Влаховић и Никола Миленковић, док је Алекса Терзић ушао у игру у 83. Минуту. Матија Настасић био је на клупи, али није добио прилику

Фудбалери Роме победили су вечерас у гостима Каљари са 2:1, у 10. колу италијанске Серије А.

Повео је Каљари у 52. минуту голом Леонарда Паволетија, да би изједначење и победу Роми донели головима Рожер Ибањес у 71. и Лоренцо Пелегрини у 78. минуту.

Рома је четврта са 19 бодова, док је Каљари на последњем 20. месту са шест поена.

У наредном колу, Рома ће дочекати Милан, док ће Каљари гостовати Болоњи.

У истом термину, Интер је у гостима победио Емполи са 2:0.

Стрелци за Интер били су Данило Дамбросио у 34. и Федерико Димарко у 67. минуту.

Интер је трећи са 21 поеном, док је Емполи освојио 12 бодова и заузима 12. место.

Интер ће у следећем колу дочекати Удинезе, док ће Емполи гостовати Сасуолоу.

У вечерашњем термину славио је и Лацио победивши на свом терену Фјорентину са 1:0.

Стрелац победоносног гола за Римљане био је Педро у 52. минуту, на асистенцију српског репрезентативца Сергеја Милинковића Савића.

Лацио је шести са 17 бодова, док је Фјорентина осма са 15.

У наредном колу, Лацио ће гостовати Аталанти, док ће Фјорентина дочекати Специју.